Orliki na start!
Dzisiaj odbył się pierwszy turniej DZPN orlików w sezonie. W turnieju wzięły udział nasze dwie drużyny w rocznikach 2005 i 2006. Mecze nie były łatwe, pomimo to zremisowaliśmy kilka razy, odnieśliśmy jedno zwycięstwo. Najwięcej problemów sprawił nam zespół Sokoła Marcinkowice od którego warto się uczyć. W związku z tym zaprosiliśmy ich na sparing, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Przyjadą do nas dwie drużyny w roczniku 2005 i 2006.
Czeka nas wiele pracy na treningach, aby poprawić "to i owo", z czystym sumieniem mogę jednak powiedzieć, że chłopcy walczyli bardzo dzielnie (zwłaszcza bramkarze mieli bardzo dużo pracy). Wszystkim należą się słowa uznania, jednak widać, w niektórych przypadkach ospałość i brak regularnych treningów. Mam nadzieję, że najbliższe treningi i sparingi to zmienią i wrócicie do swojego właściwego rytmu.
Wyróżnienia w turnieju otrzymali:
Kamil Baranowski i Krystian Jaruga (na zdjęciu).