Dobry turniej orlików w Wilczycach

13 czerwca 2015 okazał się dla naszych orlików szczęśliwym dniem. Na zaproszenie UKS Kiełczów Academy pojechaliśmy na turniej do Wilczyc pod Wrocławiem. W turnieju wzięło udział 8 drużyn: AZS Wrocław, AP Oleśnica, Klub Sportowy Łozina, Spartan Wrocław, WKS Śląsk Wrocław i 2 zespoły UKS Academy Kiełczów.

W swojej grupie pokonaliśmy UKS Kiełczów II 5:0, Śląsk Wrocław 8:0 i AZS Wrocław 3:0. Nie tracąc ani jednej bramki dotarliśmy do finału. W finale ulegliśmy gospodarzowi turnieju UKS Academy Kiełczów 4:3 i w rezultacie uplasowaliśmy się na drugim miejscu. Doskonale prowadziliśmy grę w większości rozegranych meczów, natomiast w ostatnim meczu zmęczenie dało znać o sobie i chyba trochę przygniotła adrenalina w końcu to finał. W każdym razie pokazaliśmy się z jak najlepszej strony i miło spędziliśmy czas na rywalizacji z innymi zespołami. Młodzi piłkarze z Oławy nie mieli się czego wstydzić, a rodzice wraz z trenerem byli dumni ze swoich podopiecznych, którzy wystąpili w składzie: Katarzyna Watral, Hubert Sobótka, Oskar Szczupał, Olek Jakubowski, Michał Stachurski, Błażej Lipiński, Filip Ignatowicz i Franciszek Michniacki.