Obóz sportowy

Wiek uczestników  7-11 lat

Ilość osób: 20-30 osób + 2-3 opiekunów

Termin : 15.08.2015 – 22.08.2015

• Koszt pobytu jednego uczestnika: 799,00 zł zł UWAGA – wszystkie ceny brutto, (uczestnicy spoza Akademii - 950,00 zł)

(zgłoszenia do 30 maja 2015 r. karta wypełniona karta kwalifikacyjna wraz zaliczką 200 zł - nie wpłacać na konto!)

Więcej informacji pod nr tel. 793199170

Cena obejmuje:

1) Zakwaterowanie (pokoje 4;6 osobowe, łóżka piętrowe, umywalki w pokojach; pokoje dla kadry 2-3 osobowe, bez łóżek piętrowych z łazienkami;).

2) Wyżywienie: cztery posiłki dziennie bez ograniczeń, w formie szwedzkiego stołu.

3) Całodobową opiekę medyczną.

4) Opiekę koordynatora oraz pomoc kierownika ośrodka.

5) Codziennie treningi na boisku trawiastym – 2 x 1,5 godz.

6) Trening na sztucznej murawie- 1x1,5h.

7) Hala (sektor) – zamiennie z boiskami (dopasowane przez koordynatora).

8) 2-3 osoby kadry gratis.

9) oraz następujące atrakcje dodatkowe:

• Wycieczka autokarowa z przewodnikiem – Kopa Biskupia - Zlate Hory.
  • Sesja w Jaskini solnej (2 razy).
  • Codziennie basen odkryty (na terenie ośrodka z ratownikiem).
  • Korzystanie z siłowni, sauny.
  • Korzystanie z urządzeń ośrodka: (sprzętu sportowego, rowerów górskich, sprzętu multimedialnego, kawiarenki internetowej, WiFi i innych).
  • Ogniska, dyskoteki, karaoke, mini kino, MINI ZOO.
  • Igrzyska obozowe.
  • Spotkanie integracyjne dla opiekunów.
  • Wypożyczenie konsoli Xbox (3h).

Transport: Transport z i do Oławy w cenie obozu UWAGA – Koszt transportu ustalony został dla min. 20 osób płatnych.

Informacje wizualne: www.banderoza.pl

Uwaga proszę pamiętać o dokumentach tożsamości dla dzieci pozwalających na przekraczanie granicy.

karta kwalifikacyjna na obóz

Niezbędnik obozowicza:

Ubranie służące do treningów(obuwie sportowe, spodenki, koszulka z krótkim rękawem dres, kurtka ortalionowa, komplet reprezentacyjny, plecak lub torba sportowa)

Ubranie do wycieczek pieszych (buty z twardą podeszwą, najlepiej wysokie za kostkę, ciepłe ubranie typu polar, czapka, kurtka, kurtka przeciw deszczowa )

Sprzęt basenowy: (klapki, ręcznik, kąpielówki, okulary, czepek)

Latarka, bielizna na zmianę, kilka par skarpetek, ręcznik, przybory toaletowe, legitymacja szkolna ewentualnie inny dokument tożsamości, kapcie, piżama, krem do opalania z filtrem, dobry humor.

Możliwe są odwiedziny po uprzednim umówieniu się z kierownikiem obozu.

Kadra obozu:

Miłosz Solarski