I Turniej DZPN za nami

Miniona sobota obfitowała w turnieje. W tym dniu nasza Akademia wystawiła 5 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych. Dwie drużyny pojechały na dwa turnieje organizowane w Nadolicach rocznik 2007 i 2008, pozostałe w kategorii orlik 2004 i młodsi brały udział w turnieju DZPN w Oławie. Trenerów cieszyła spora frekwencja, która była widoczna na boisku i  ogromny zapał do gry (nie licząc pierwszego meczu) Techniką gry nie odbiegaliśmy od przeciwników, a młodsi uczestnicy mieli okazje zintegrować się ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami. Po uśmiechniętych twarzach na zdjęciach widać, że sobotnie spotkanie z piłką to był miło spędzony czas wraz z przyjaciółmi z Akademii. Szkoda tylko, że nie było zbyt wielu rywali, udało nam się rozegrać zaledwie po dwa mecze, ale to już nie zależało od nas. Kilka osób wyróżniło się w grze i otrzymali indywidualne wyróżnienia. Trenerzy są zadowoleni ze wszystkich zawodników, a sztab szkoleniowy gratuluje wszystkim postawy sportowej.Wszystkim rodzicom dziękujemy za wsparcie w opiece nad dziećmi.