Puchar Burmistrza MiG Wiązów bardzo dobry występ naszych piłkarzy rocznik 2005/2006 (14.03.2015)

Turniej o Puchar Burmistrza M i G Wiązów. Akademia Piłki Nożnej Gminy Oława rozegrała ciekawy turniej. Nasi zawodnicy i zawodniczki rocznik 2005 i 2006 w ramach przygotowania do sezonu zmierzyli się z rocznikiem 2004. Rozegraliśmy 4 mecze z zespołami FS Strzelin I i II i KS Wiązów I i II. Nasz inny zespół rozgrywał w tym samym czasie turniej w Żernikach Wrocławskich. Zaczęliśmy troszkę ospale przegrywając pierwszy mecz 3:2 z FS Strzelin I. Ciężko było zaklimatyzować się na małej sali, bardzo małe pole gry szybka gra i szybkie zwroty akcji trochę zdezorientowały naszych podopiecznych, a i przeciwnik nie był łatwy. Następny mecz poszedł lepiej prowadziliśmy w drugiej połowie meczu z KS Świteź Wiązów I 5:3, jednak przeciwnik mocno szturmując naszą obronę zdołał w końcówce doprowadzić do remisu 5:5.Kolejny mecz z Fundacją Sportu Strzelin II w całości należał do nas. To był piękny pokaz szybkości, dryblingu i umiejętności strzeleckich naszych akademian. Narzuciliśmy przeciwnikowi warunki gry, prawie nie dopuszczając ich do piłki. Tylko raz tracąc bramkę zdobyliśmy 8 goli, ten mecz dał nam wiele radości. Ostatni mecz z KS Świteź Wiązów II zremisowaliśmy 2:2. Był to bardzo dynamiczny mecz obfitujący w wiele dojrzałych akcji w wykonaniu naszych zawodników. Zdecydowanie był to najlepszy mecz tego turnieju. Najlepszymi strzelcami w drużynie zostali Oskar Anysz i Oskar Szczupał, wiele świetnych parad bramkarskich zaliczył nasz niezawodny bramkarz Hubert Sobótka. Na uwagę zasługuję fakt, że graliśmy ze starszymi rocznikami 2004. Zespół wystąpił w składzie: Hubert Sobótka, Oskar Szczupał, Oskar Anysz, Krzysztof Juśkiewicz, Michał Stachurski, Katarzyna Watral, Filip Ignatowicz.