Turniej w ramach Rodzinnych Igrzysk 21.06.2015

Bardzo fajnie bawiły się dzieci w wieku od 7 do 10 lat na boisku przy Szkole Podstawowej nr 8. Przy współpracy Akademii Piłki Nożnej , rozegrano 6 meczy pomiędzy utworzonymi z 26 młodych piłkarzy czterema drużynami. Wyniki nie były istotne, liczyła się wspólna zabawa, młodsi próbowali sił ze starszymi, a starsi pokazywali swoje umiejętności piłkarskie młodszym. Przyglądała się temu widownia złożona z rodziców, która oklaskiwała dzieci gromkimi brawami, po każdym strzelonym golu i pięknej akcji, których nie było mało. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki od tajemniczego sponsora i pamiątkowe dyplomy. W czasie turnieju piłkarskiego odbywał się również Turniej Streetballa, którym kierowała grupa z "Laboratorium Futurum". Uczestnikami turnieju byli młodzież i dorośli, którzy zgłosili 11 drużyn do rywalizacji.

Animatorzy Miłosz Solarski i Roman Maślanka gratulują wszystkim uczestnikom.