Żaczki na "zero z tyłu".

14 grudnia gościliśmy na turnieju młodszych Żaków, który odbył się na hali widowiskowej w Przylesiu. Tego dnia rozegraliśmy 4 mecze, każdy trwający 15 minut. Naszymi przeciwnikami były drużyny z województwa opolskiego - UKS Victoria Przylesie (gospodarz), LZS Grodków, Orlik Prudnik, UKS Junior Skarbimierz. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo udane zawody. Z każdego pojedynku wychodzili zwycięsko strzelając przeciwnikom kilka bramek, nie tracąc ani jednej. Przez większość czasu utrzymywaliśmy piłkę na połowie przeciwnika i stwarzaliśmy dużą ilość okazji strzeleckich, które zakończyły się bramkami zdobywanymi przez Olka, Michała, Patryka, Kacpra oraz Karola. Przeciwnikiem, który sprawił nam najwięcej trudności była drużyna Orlika Prudnik, która wiele razy gościła pod naszą bramką, ale świetne interwencje bramkarza Tomka pozwoliły nam zachować czyste konto w tym meczu, jak i w całym turnieju. Bilans końcowy to 12 bramek strzelonych i 0 straconych oraz 9 medali na szyjach naszych młodych piłkarzy :). Podziękowania za ambitną postawę dla zawodników na boisku oraz rodziców na trybunach, którzy wspierali dzieci i trenerów przez cały turniej, jak i za wykonane przez nich zdjęcia, do których oglądania serdecznie zapraszam.

Akademia Piłki Nożnej Oława: Michał Czerwiński, Kacper Łyczkowski, Patryk Nicewicz, Tomasz Maryniak, Jakub Romcio, Karol Gulka, Bartosz Szymczak, Mateusz Gadomski, Aleksander Jakubowski.

Ł.W. i R.K.